KURUMSAL


1993 yılında Uluslararası  Taşımacılık ve Lojistik sektöründe çalışmaya başlayan ve karşılıklı güven duygusu ile müşterilerin güvenini kazanmayı başaran, sürekli ve uzun süreli iş  ilişkileri kurarak sektörde bilinen bir isime sahip olan İLKER UZUN tarafından 22 yıllık sektörel tecrübe ile 2015 yılında kurulmuştur.

VARNAK DIŞ TİCARET VE TAŞIMACILIK LİMİTED ŞİRKETİ uluslararası nakliye ve lojistik alanında bağımsız bir TÜRK firmasıdır. Profesyonel, deneyimli yönetimi ve Lojistik sektörünün her cephesinde uzmanlaşmış kadrosu ile Türkiye’nin Lojistik sektöründe hizmet vermektedir.

ok-icon-yl

ÜSTÜN HİZMET

hiz-varnak

ÜSTÜN GÜVENLİK

hizli-teslim

HIZLI TESLİM

hakkimizda-varnak2

Her geçen gün büyümekte olan Lojistik sektöründe konumunu ve gücünü arttırarak daha çok memnuniyet ve daha hızlı servis özelliği ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Önceliğimiz Hızlı – Güvenli Taşıma ve çözümler üretmekle birlikte  tüm Avrupa  da kurulu olan Uluslararası bağlantılarımız sayesinde doğru planlama yaparak,  müşterilerimize  baştan – sona tedarik zincirinde yüksek standartları koruyan özel çözümler sunmamızı sağlar . Ve bunları yaparken Rekabetçi fiyatlar sunmaktayız.

VARNAK olarak ana önceliği ve hedefi, müşterilerimize uygun ve düşük maliyetle birlikte yüksek düzeyde çözümler sunabilen hizmet vermektir.